Personal

Vi som jobbar här

Lena

Lena Gustafsson

Trafikskolechef, trafiklärare
Det är Lena ni träffar i receptionen
och på riskutbildningen 1
Har utbildat sedan 1997

"Hemma finns hundarna Otto och Nisse!"

telefon: 0370 - 30 55 42
e-post: lena@finnvedenstrafikskola.se

Kennet

Kennet Gustafsson

Utbildningsledare, trafiklärare
AM, A, B, B96, BE, C, C1, CE
Kennet har utbildat många förare,
då han har utbildat sedan 1979

"Allt med en motor är kul!"

telefon: 0370 - 30 55 43
e-post: kennet@finnvedenstrafikskola.se

Frida

Frida Rydstedt

Trafiklärare sedan 2015
Utbildar på B och AM
Det är Frida ni träffar på
indroduktionsutbildningen

Är nu mammaledig med dottern Vera

e-post: frida@finnvedenstrafikskola.se

Amanda

Amanda Karlsson

Trafiklärare sedan 2017
Utbildar på B, B96, BE och AM

"Tacos är ingen fredagsmat!"

e-post: amanda@finnvedenstrafikskola.se

Nettan

Anette Strand Carlsson

Trafiklärare sedan 2002
Utbildar på B och Riskettan

"Oliver passar till allt!"

e-post: anette@finnvedenstrafikskola.se

Johanna

Johanna Gusinac

Trafiklärare sedan 2022

Utbildar på B

e-post: johanna@finnvedenstrafikskola.se